Victoria Milan je jednou z online seznamek, které nejsou úplně standardní. Jde o seznamku, která má zprostředkovat milenecký vztah a nevěru zadaným lidem.

Pro koho je Victoria Milan vhodná?

Seznamka je určená pro všechny zadané, ať už jsou to ženatí muži nebo vdané ženy, hledající milenecké vztahy a nevěru. Nejčastěji tak zde můžete najít osoby ve středním věku, které dlouho žijí v manželství a hledají zpestření jejich sexuálního života.

Vzájemný poměr uživatelské základny se zde mírně naklání na stranu žen. Ženatí muži tak určitě ocení to, že zde budou mít na výběr z podobně smýšlejících vdaných žen. Celkem je na této seznamce registrováno kolem čtvrt milionu českých uživatelů.

Jak Victoria Milan funguje?

Po registraci na seznamce potvrdíte aktivaci vašeho profilu přes odkaz, který vám přijde do e-mailu. Poté do profilu vyplníte pouze základní osobní údaje. Seznamka se snaží, abyste měli co největší soukromí a mohli tak zůstat v anonymitě. Poté můžete nahrát profilovou fotku, kterou můžete rozmazat, aby vás nikdo z vašeho okolí nepoznal.

Funkce a grafické rozhraní seznamky

Následně už můžete vyhledávat a filtrovat profily uživatelů podle vašich požadavků a vidět jejich fotografie. K dispozici už budete mít také červené tlačítko Panika, které je určené pro případy, ve kterých by vás váš partner či partnerka mohl přistihnout při prohlížení seznamky – pouze kliknete na toto tlačítko a ono vás okamžitě ze seznamky přesměruje na neutrální stránky.

Co nabízí VIP členství seznamky?

Pokud se ale opravdu budete chtít seznámit, budete potřebovat VIP členství. Jenom s ním můžete zasílat a přijímat zprávy. Navíc získáte také přehled o tom, kdo navštívil váš profil. Kromě VIP si můžete koupit také kredity, díky kterým poté lze zasílat dárky jiným uživatelům.

Poté, co si VIP zakoupíte, se jeho platnost bude prodlužovat automaticky. Prodlužování lze zrušit v nastavení přímo na stránkách seznamky. Další výhodou je fakt, že ve srovnání s konkurencí VIP není ani tolik drahé. Spousta zadaných lidí žijících v dlouhém monotónním vztahu také určitě ocení už samotné zaměření seznamky.

Jak zrušit účet na seznamce Victoria Milan

Seznamka Victoria Milan nabízí pohodlné zrušení vašeho účtu online. Není nutné vyplňovat odstoupení od smlouvy jak u jiných seznamek. Pokud rušíte bezplatné členství je to velice jednoduché, pokud ale rušíte předplatné je nejprve nutné zrušit automatické prodloužení a až po té deaktivovat váš účet.

  1. Přihlašte se do seznamky Victoria Milan
  2. Klikněte na tlačítko, které je na pravo od vaší fotky
  3. Najděte odkaz Upravit a pak Moje členství
  4. Vyhledejte datum kdy končí vaše členství a klikněte na něj
  5. Objeví se okno kde znovu kliknete na datum
  6. A nyní konečně klikněte na Zrušit obnovení

Victoria Milan kontakt

Digisec Media Limited
IČ: C56612
33 34 , Regent House,
Bissazza Street
Sliema
Malta
SLM 1640

E-mail: [email protected]
Web: https://www.victoriamilan.com/cs/