Seznamka EliteDate je v mnoha funkcích velmi podobná eDarling, ve srovnání s ní je ale o dost levnější. Prezentuje se také jako seznamka pro náročné. Na rozdíl od eDarling je to ale pouze česká seznamka, proto má také méně početnější uživatelskou základnu – navštěvuje jí kolem 150 000 uživatelů.

Pro koho je EliteDate vhodná?

Seznamka je vhodná pro uživatele všech věkových kategorií, kteří hledají vážné seznámení a dlouhodobý partnerský vztah. Její uživatelská základna se mírně naklání na stranu mužů, jejichž zastoupení je zde početnější. Nejčastěji se zde setkáte s lidmi ve věku 30-40 let, přičemž ne všichni hledají vážnou známost. Seznamka nabízí při vyplnění profilu také uvedení toho, že hledáte pouze flirt.

Jak EliteDate funguje?

Na začátku je potřebné provést registraci, vyplnit osobní údaje a poté také absolvovat psychologický test, podle jehož výsledků vám následně bude seznamka navrhovat vhodné protějšky. Pokud ale chcete vidět jejich fotografie a posílat jim zprávy, musíte si koupit VIP členství. Celkově toho bez VIP na této seznamce moc neuděláte. Výhodou je, že ve srovnání s konkurencí je VIP na EliteDate poměrně levné.

Kromě návrhů protějšků můžete s VIP účtem také samozřejmě sami vyhledávat mezi profily jiných uživatelů a dále si je filtrovat například podle bydliště či věku. Můžete je poté také neomezeně oslovovat.

Další výhodou spojenou s VIP je fakt, že jako jedna z mála tato seznamka neprodlužuje automaticky jeho platnost. Pokud tedy chcete své VIP členství prodloužit, musíte zadat další platbu sami. Jednoduché je také opuštění seznamky a zrušení účtu, není potřebné nikam zasílat dopisy, vše lze vyřídit online.

Jako jediná nevýhoda této seznamky se tak jeví fakt, že jste zde nucení pořídit si VIP členství. Bez něho to nemá smysl, protože se neseznámíte. Celkově ale u této seznamky převládají spíše výhody, a tak se jeví být tím pravým místem, kde byste mohli najít vážný vztah.

Jak na zrušení účtu na seznamce

Jak jste již dozvěděli, zrušení účtu na této seznamce není narozdíl od jiných seznamek žádný problém. Vše vyřešíte naprosto pohodlě, online, bez starostí a do několika minut.

Jak postupovat při rušení premiovéhp účtu:

  1. Přihlašte se do seznamky EliteDate
  2. Nyní najděte odkaz Můj účet
  3. Zvolte odkaz Nastavení
  4. Klikněte na Zrušení účtu

EliteDate kontakt

LITE Date s.r.o.
Rybná 716/24
Staré Město
110 00 Praha 1

IČ: 290 93 244
DIČ: CZ 290 93 244
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku pod složkou C 24239 vedené u Krajského soudu v Plzni.

E-mail: [email protected]
Tel: +420 773 543 459
Web: www.elitedate.cz