Edarling je jednou z nejznámějších online seznamek v České republice. Vznikla v Německu, rozšířila se už ale do celé řady zemí po celém světě. Občas mívá sice negativní ohlasy od uživatelů, mírně však převládají ty pozitivní.

Pro koho je seznamka vhodná?

Seznamka je určená pro lidi starší 18 let, kteří hledají dlouhodobější známost nebo vážný vztah. Pokud tedy hledáte spíše flirt nebo randění v nezávazném vztahu, eDarling rozhodně nebude tou pravou seznamkou pro vás.

Přesto, že je možné registrovat se zde od 18 let, je zde lidí v podobném věku málo. Většinu uživatelské základny tvoří lidé středního věku, hledající vážný vztah či dokonce svatbu a založení rodiny.

Jak eDarling funguje?

eDarling se v internetovém prostředí prezentuje jako seznamka pro náročné. Nejspíš to tak i bude, protože už při registraci musíte vyplnit docela obsáhlý a podrobný osobnostní dotazník.

Je potřebné vyplnit ho pečlivě a pravdivě, protože na základě jeho výsledků vám poté bude seznamka navrhovat potenciální partnery či partnerky. Takových návrhů dostanete 20 denně, ale pouze pokud vlastníte VIP účet, čímž se dostáváme k největší nevýhodě seznamky.

Je seznamka placená nebo neplacená?

Fungovat na seznamcesice můžete i bez VIP účtu, ale nebudete mít žádné funkce, které byste mohli využívat k seznamování. Budete moci pouze přijímat zprávy. Sami nebudete moci napsat nikomu a ani neuvidíte profilové fotky jiných uživatelů. Pokud to tedy se seznámením na eDarling budete myslet vážně, bez VIP účtu se neobejdete.

Po aktivaci VIP členství budete tedy dostávat návrhy potenciálně vhodných partnerů, a navíc budete moci manuálně procházet profily uživatelů a hledat partnera také tam. Kromě toho také uvidíte, kdo navštívil váš profil.

Jak vypadá rozhraní seznamky

Uživatelské rozhraní je povedené a přehledné, rychle se tam proto zorientuje každý. Další výhodou je fakt, že je tato seznamka dostupná také v podobě aplikace do mobilu na Android a iOS. Rozhraní je velmi podobné samotným stránkám.

Jak zrušit členství na seznamce

U jiných seznamek často narazíte na problém kdy chcete zrušit vaše VIP členství. U některých musíte napsat dopis a to často i několik dní dopředu. U eDarling musíte pouze dodržet lhůtu do kdy můžete členství zrušit. Samostatné zrušení už je pak na několik kliknutí.

  1. Klikněte na ikonu menu
  2. Zvolte položku Můj účet a dále Členství.
  3. Najděte odkaz pro zrušení vašeho účtu – Zrušit
  4. Vyberte či vepište důvod proč rušíte vaše členství a klikněte na Pokračovat.
  5. Po zadání vašeho hesla k účtu stačí kliknout na Potvrdit.

Kontakt na seznamku eDarling

Spark Networks Services GmbH
Kohlfurter Strasse 41/43
10999 Berlin

Číslo v obchodním rejstříku: 115958 B,
Registrováno na obvodním soudu Berlin-Charlottenburg,
DIČ: DE263260611
Zodpovědnost za obsah magazínu nese: Gitte Bendzulla & Bert Althaus Spark Networks Services GmbH, Kohlfurter Str. 41/43, 10999 Berlin

E-mail: [email protected]
Fax: +49 30 868 000 312
Web: www.edarling.cz

FAQ – Nejčastěji kladené dotazy

eDarling je populární online seznamka, která je zaměřena na vážné seznámení. Je ideální pro lidi od 30 do 55 let, ale je otevřená i pro seniory. Seznamka je vhodná pro všechny pohlaví a sexuální orientace.

Registrace zahrnuje vyplnění rozsáhlého osobnostního testu, který trvá přibližně 10 až 30 minut. Test se skládá z otázek týkajících se vzdělání, náboženských přesvědčení, osobních preferencí a dalších.

eDarling nabízí možnost bezplatné registrace, ale plné využití funkcí seznamky, včetně komunikace s ostatními uživateli, vyžaduje placené členství.

Placení členové mají přístup k rozšířeným funkcím, včetně neomezené komunikace, prohlížení profilových fotografií a přijímání návrhů na potenciální partnery založených na vědeckém osobnostním testu.

Cena členství se liší v závislosti na délce předplatného, s možnostmi na jeden měsíc, tři měsíce nebo šest měsíců, přičemž delší předplatné je cenově výhodnější.

eDarling klade důraz na bezpečnost a důvěryhodnost, což zahrnuje ruční ověřování profilů uživatelů a zabezpečení dat.

Ano, eDarling nabízí mobilní aplikace pro iOS i Android, které umožňují pohodlně využívat služby seznamky na cestách.

Vědecká metoda seznámení na eDarling spočívá v použití podrobného osobnostního testu pro nalezení kompatibilních partnerů, což zvyšuje šanci na úspěšné seznámení.

Ne, eDarling je primárně zaměřena na nalezení vážných, dlouhodobých vztahů a není ideální pro uživatele hledající neformální randění.

Zrušení členství je snadné a lze jej provést přímo v nastavení uživatelského profilu. Doporučuje se zrušit členství s předstihem, aby nedošlo k automatickému obnovení.