Divoké rande je česká seznamka určená k navazování nezávazných sexuálních vztahů a flirtování. Je určená pro nezadané i zadané. Uživatelská základna seznamky je široká, registrováno je zde přes půl milionu lidí.

Pro koho je Divoké rande vhodné?

Registrovat se zde mohou lidé od 18 let, kteří hledají nezávazné vztahy a nové sexuální známosti. Seznámit se zde určitě lze, uživatelská základna je dostatečně široká. Vzájemný poměr mužů a žen je docela vyrovnaný, na stranu mužů se přiklání pouze mírně.

Jak Divoké rande funguje?

Registrace je bezplatná, k jejímu dokončení musíte potvrdit váš e-mail. Následně vyplníte základní profilové údaje a nahrajete profilovou fotografii. U mužů tím ověření a registrace končí, k tomu, aby mohli seznamku využívat, si ale budou muset koupit VIP členství.

Ženy v rámci ověření profilu čeká ještě druhý stupeň ověření, kdy budou muset nahrát fotku s papírem v ruce, na kterém bude jejich seznamková přezdívka. Jakmile toto ověření dokončí, získají VIP členství zdarma a hned budou moci využívat všech funkcí seznamky, mezi něž patří – neomezené přijímaní a odesílání zpráv, možnost denně oslovit až 30 nových uživatelů, přehled o tom, kdo navštívil jejich profil a kdo jim dal lajk, či možnost předávání osobních kontaktů ve zprávách. Muži si za všechny tyto funkce musí platit, cena VIP je ale ve srovnání s jinými seznamkami docela přijatelná.

Po zakoupení VIP seznamka sice toto členství automaticky prodlužuje, výhodou seznamky ale je, že ho lze zrušit také online a nemusíte posílat dopis poštou.

Mezi největší výhody portálu tak patří hlavně početná uživatelská základna, která je na sex seznamku opravdu nezvykle široká, a pro ženy také fakt, že za její používání nemusí platit vůbec žádné poplatky. Největší nevýhodou je nejspíše automatické prodlužování VIP členství u mužů.

Jak zrušit účet na seznamce Divoké rande

Pokud již máte zkušenost s jinou placenou seznamkou, možná vás nepřekvapí, že pokud rušíte vaše placené členství musíte o tom informovat seznamku a to písemným způsobem. Žádný strach, není to nic složitého.

  1. Nejprve sepište odstoupení od smlouvy (žádost o zrušení předplatného)
  2. Jak takové odstoupení sepsat najdete na stránkách seznamky
  3. Zašlete to vyplněné odstoupení na e-mail, kontaktní formulář a nebo na adresu seznamky
  4. Dejte si pozor, aby odstoupení bylo doručeno 7 dní před koncem předplaceného období

Více informací naleznete v obchodních podmínkách seznamky.

Divoké rande kontakt

IntermaxGroup AG
Chaltenbodensstrasse 4a,
8834 Schindellegi,
Switzerland

E-mail: [email protected]
Web: www.divokerande.cz