RichMeetBeautiful je zcela atypickou seznamkou, která je určená pro sugardating. To je způsob randění mezi starší osobou (mužem nebo ženou) a podstatně mladším protějškem, přičemž tento vztah je typický nerovnováhou finančního zázemí mezi těmito osobami.

Pro koho je RichMeetBeautiful vhodný?

Povaha seznamky vyhraňuje skladbu její uživatelské základny. Vyskytují se zde starší, dobře zabezpečené osoby (muži i ženy), které hledají mladé protějšky, kterým mohou nabídnout stabilitu jejich finančního zázemí a takzvaně si je „vydržovat“. Druhou stranou uživatelské základny jsou pak tito mladí lidé (ať už muži nebo ženy), kteří seznamku využívají k tomu, aby zjistili, jaký je život v luxusu. Účel takového seznámení může být různorodý, nejčastěji však jde o nezávazný vztah.

Kvůli povaze seznamky zde objevíte také atypický poměr mezi muži a ženami – 2/3 uživatelů jsou ženy.

Jak RichMeetBeautiful funguje?

Registrace na seznamce je bezplatná, registrovat se můžete po dovršení 18 let. Vyplňují se pouze základní osobní údaje, poté je ještě potřebné aktivovat účet přes odkaz, který vám přijde do e-mailu. Následně ještě doplníte profil o další údaje a nahrajete profilovou fotku, kterou ale můžete rozmazat a zůstat tak v anonymitě. Poté je vhodné ověřit svou identitu přes některou ze sociálních sítí, budete tak mít větší šance na seznámení.

Následně už můžete vyhledávat mezi uživateli seznamky a také si prohlížet jejich fotografie, pokud jim ale budete chtít napsat, budete si muset zakoupit VIP členství. Spolu s komunikací získáte také přehled návštěv vašeho profilu.

Kvůli povaze této seznamky je ale VIP členství jedno z nejdražších, se kterým se můžete u online seznamek setkat. Po zakoupení se platnost členství prodlužuje automaticky, výhodou ale je, že prodloužení lze zrušit také online a nemusíte nikam zasílat dopis poštou.

Kromě VIP členství si na této seznamce můžete kupovat také kredity, které slouží k posílání dárků ostatním uživatelům.

Jak zrušit účet na seznamce RichMeetBeautiful

Pokud se rozhodnete, že chcete zrušit váš účet na seznamce, můžete to provést snadno v nastavení účtu a váš účet deaktivovat. Pokud ale chcete zrušit vaše předplatné musíte tak učinit 7 dní před koncem vašeho předplaceného období.

  1. Vyhledejte kontaktní údaje na seznamku
  2. Napište na seznamku, že si přejete zrušit vaše předplatné
  3. Jakmile vám podpora zruší vaše předplatné
  4. Můžete deaktivovat a zrušit váš účet

Kontakt na seznamku RichMeetBeautiful

Richmeetbeautiful Ltd
Reg. číslo. C73470

The Plaza Commercial Centre, Level 8, Suite 5,
Bisazza Street
Sliema
SLM 1640 Malta

E-mail: [email protected]
Web: www.richmeetbeautiful.com/cs/