Jak napovídá již samotný název, Můj otrok je seznamka určená lidem, kteří mají v sexu rádi BDSM praktiky. Vzájemný poměr mužů a žen je zde vyrovnaný, podle pohlaví se ale liší samotný postup při registraci a ověření uživatele.

Pro koho je Můj otrok vhodný?

Seznamka sdružuje lidi, kterým už bylo 18 let a mají rádi drsnější sexuální praktiky, přičemž hledají protějšek se stejnou zálibou. Nejčastěji se tak zde navazují nezávazné sexuální vztahy. Na to, že cílová skupina seznamky je docela dost vyhraněná, zde můžete najít dost širokou uživatelskou základnu – až 150 000 lidí.

Jak Můj otrok funguje?

Při registraci jako první krok ověříte váš registrační e-mail. Poté vyplníte profilové údaje a nahrajete profilovou fotografii. U mužů to bude celý postup registrace, bude ale potřebné vyčkat na schválení profilu administrátory. Ženy budou ještě muset ověřit svou identitu, což provedou tak, že nahrají svou fotografii s listem papíru v ruce, na kterém bude napsaná jejich seznamková přezdívka. Poté získají doživotní VIP členství zdarma a nebudou tak muset za využívání všech funkcí seznamky vůbec nic platit.

VIP členství na této BDSM seznamce

Muži si k tomu, aby jejich přítomnost na seznamce měla nějaký smysl, budou muset toto členství koupit. Bez něho se nelze seznámit, protože nemůžete odpovídat na příchozí zprávy ani zprávy posílat.

Po aktivaci členství kromě neomezené komunikace získáte navíc také možnost vyhledávat a filtrovat uživatele, budete vědět, kdo navštívil váš profil, uvidíte, komu se líbíte, a také budete moci využít funkci Setkání, ve které si můžete vzájemně s jinými uživateli vyměňovat srdíčka a tím projevovat vzájemné sympatie.

Pro milovníky BDSM praktik bude největší výhodou seznamky již její zaměření. Budou se tak moci seznámit se stejně smýšlejícími lidmi. Nevýhodou je, že seznamka sice garantuje naprostou anonymitu, nicméně každý uživatel má povinnost nahrát profilovou fotku, což tuto anonymitu může narušit. Další nevýhodou pro muže je také automatické prodlužování VIP členství. Pokud ho chcete zrušit, musíte si datum jeho vypršení hlídat a včas kontaktovat uživatelskou podporu.

Jak zrušit účet na seznamce Můj otrok

dsd

  1. Sepište žádost o zrušení účet nebo-li odstoupení od smlouvy
  2. Vzor takového dokumentu můžete stáhnout zde
  3. Odstoupení od smlouvy zašlete na adresu seznamky
  4. Využít můžete také kontaktní formulář

Můj otrok kontakt

IntermaxGroup AG
Chaltenbodensstrasse 4a,
8834 Schindellegi,
Switzerland

E-mail: [email protected]
Web: www.mujotrok.cz