Badoo je jednou z nejpoužívanějších online seznamek jak na světě, tak v České republice. Celosvětově má kolem 500 milionů uživatelů. Seznámení je zde proto opravdu možné, uživatelská základna je k tomu dostatečně široká.

Pro koho je Badoo vhodné?

Badoo je jakási univerzální seznamka, vhodná je tak opravdu pro kohokoli bez rozdílu věku či pohlaví. Slouží jak pro vážné seznámení, tak pro flirt či navazování volných sexuálních vztahů, nebo pouze pro pokec a chatování s jinými uživateli. Ve většině případů zde ale narazíte spíše na flirt než na vážné rande. To, co uživatel na seznamce hledá, může snadno specifikovat ve svém profilu.

Placené členství tét seznamky

Badoo lze slušně využívat i bez prémiového účtu. Můžete neomezeně prohlížet profily jiných uživatelů. Pokud ale chcete někoho kontaktovat bez vzájemného Líbí se, budete potřebovat kredity. Kromě oslovování uživatelů lze tyto kredity využít i na jiné služby, například zviditelnění vašeho profilu.

Prémiový účet je pak oddělenou kategorií. I v případě, že ho budete vlastnit, budete stejně potřebovat kredity na oslovování uživatelů. Napsat někomu první zprávu bez kreditu je možné pouze v případě, že si vzájemně vyměníte Líbí se mi. Díky prémiovému účtu pak získáte jiné prémiové funkce – například budete vědět, kdo navštívil váš profil, nebo si budete moci zapnout neviditelný režim (procházení cizích profilů bez toho, aby jejich majitelé o tom věděli).

Rozhraní a grafika seznamky

Jak Badoo funguje?

Po vytvoření vašeho profilu vám seznamka přes sekci Lidé v okolí začne zobrazovat profily jiných uživatelů v pořadí podle toho, jak daleko se od vás nachází. Na prvních místech tak uvidíte lidi ze stejného města. Tyto profily můžete libovolně procházet.

Proces zakládaní profilu ale nepodléhá žádné kontrole, proto ve srovnání s jinými seznamkami můžete na Badoo najít velké množství falešných profilů.

Výborná je ale aplikace, kterou si můžete instalovat do mobilu. Má téměř stejné funkce jako web a je zpracována velmi přehledně.