Erotický kontakt je sex seznamkou, která vznikla ve Švýcarsku, nicméně je plně podporována také v českém prostředí včetně zákaznické podpory. Jde však o seznamku, která má napříč internetem spíše negativní recenze a nižší hodnocení.

Pro koho je Erotický kontakt vhodný?

Registrovat se zde mohou lidé starší 18 let, kteří hledají nezávazný sex, přičemž nezáleží na tom, zda jsou zadaní či nikoli. Uživatelská základna je široká, na internetu lze ale najít větší množství stížností na rozposílání zpráv samotným provozovatelem seznamky z falešných profilů kvůli tomu, aby byla seznamka více atraktivní. Kolik se zde může nacházet falešných profilů tak nevíme. Nicméně pokud se jako běžná uživatelka ženského pohlaví zde chcete zaregistrovat, musíte projít dvoufázovým ověřením.

Jak Erotický kontakt funguje?

Registrace spočívá pouze v tom, že vyplníte své pohlaví a údaj o tom, s jakým pohlavím se chcete seznámit. Na e-mail vám přijde ověřovací odkaz. U mužů tím ověření končí, ženy musí dále nahrát svou fotografii, na které v rukou drží papír se svou přezdívkou na seznamce. Po jejím schválení a ověření identity obdrží VIP členství zdarma a mohou tak okamžitě využívat všechny funkce seznamky.

Muži si musí VIP koupit, protože bez něho mohou na seznamku pouze nahrát své erotické fotografie. Ke všem dalším funkcím – vyhledávání a filtrování lidí z okolí, přijímání a odesíláni zpráv, přehledech o návštěvách profilu a o tom, komu se líbí – budou potřebovat VIP.

Po zakoupení je VIP členství prodlužováno automaticky. Pokud ho budete chtít zrušit, lze tak učinit dopisem nebo e-mailem. Výhodou tak je, že jasně víte, jak automatickému prodlužování zabránit, což není u všech seznamek samozřejmostí.

Největší nevýhoda Erotického kontaktu ale rozhodně tkví v jeho negativních recenzích. Má celkově velmi nízké hodnocení a napříč internetem na něho lze najít spoustu stížností (falešné profily, ženy nabízející sex za úplatu a podobně).