Freerande je česká erotická seznamka, která je určená k navazování nezávazných mileneckých vztahů, hledání nových sexuálních partnerů či flirtování. Její uživatelská základna čítá kolem 200 000 uživatelů, přičemž je zde o trochu více mužů než žen.

Pro koho je Freerande vhodné?

Na této seznamce se scházejí lidé starší 18 let, kteří se nechtějí ve vztahu vázat a hledají nezávazný sex nebo randění, přičemž nezáleží na tom, zda jsou zadaní či nikoli. Pokud tedy preferujete spíše navázáni dlouhodobého vztahu, vybírejte z jiných seznamek.

Jak Freerande funguje?

Registrace na Freerande je bezplatná a rychlá, stačí vyplnit pouze nejzákladnější údaje. Poté budete muset potvrdit váš registrační e-mail. U mužů je toto celý proces ověření, ženy se ale dále musí ještě vyfotit s listem papíru v ruce, na kterém bude napsaná jejich seznamková přezdívka. Díky tomuto procesu se na Freerande nevyskytují žádné falešné ženské profily. Po tomto kroku už i ženy mají ověření za sebou, přičemž získávají celoživotní VIP členství zdarma a mohou tak hned využívat všechny funkce seznamky.

Muži však po ověření mohou pouze nahrávat fotografie, nic víc. Budou si tak muset zakoupit VIP členství, jehož cena je ve srovnání s jinými seznamkami průměrná. Poté už budou moci využívat všech funkcí Freerande – neomezeně komunikovat a odpovídat na příchozí zprávy, oslovovat 30 nových uživatelek denně, zobrazit si návštěvnice jejich profilu, nebo předávat své osobní kontakty ve zprávách.

Placené členství na seznamce Freerande

Zakoupené VIP členství se mužům bude prodlužovat automaticky. Nevýhodou seznamky je fakt, že pokud budou chtít prodlužování zrušit, budou tak muset učinit písemně formou dopisu zaslaného poštou na adresu seznamky ve Švýcarsku.

Naopak ženy zcela jistě ocení, že za využívání Freerande nebudou muset vůbec nic platit. Tímto krokem se seznamka snaží dosáhnout vyváženého poměru mezi uživateli a uživatelkami.

Jak zrušit účet na seznamce Freerande

Pokud chcete zrušit váš účet je nejprve nutné vědět jak jste uhradili platbu. Pokud jste využili platbu pomocí SMS, složenky nebo bankovním převodem stačí napsat na podporu a váš účet bude zrušen.

Pokud jste platili vaše předplatené debetní kartou je nutné postupovat dle návodu:

  1. Na webu Free rande si stáhněte vzor odstoupení od smlouvy
  2. Vyplňte tento formulář
  3. Tento formulář zašlete na e-mail seznamky nebo přes kontaktní formulář
  4. Pohlídejte si, aby dokument zaslali 7 dní před koncem předplaceného období

Free rande kontakt

IntermaxGroup AG
Chaltenbodensstrasse 4a,
8834 Schindellegi,
Switzerland

E-mail: [email protected]
Web: www.freerande.cz