Dateefy je online flirt seznamka, která vznikla ve Švýcarsku a tam má také své oficiální sídlo. Jde o jednu z největších seznamek určených k flirtování. Navštěvuje jí kolem 200 000 uživatelů.

Pro koho je tato seznamka vhodná?

Dateefy je určená pro všechny uživatele bez rozdílu věku, pohlaví či orientace, kteří si chtějí nezávazně zaflirtovat nebo najít nezávazný sexuální vztah. Rozhodně tak zde nečekejte uživatele, kteří by hledali dlouhodobé vážné vztahy.

Uživatelská základna je tedy složená z lidí všech věkových kategorií, přičemž je zde o něco málo více mužů, než žen.

Jak Dateefy funguje?

Nejdříve je samozřejmě potřebné se zaregistrovat. Zabere to chvilku, vyplníte pouze základní údaje, načež vám do e-mailu přijde potvrzovací zpráva. Přes ní svůj profil aktivujete a poté vyplníte doplňující údaje a nahrajete profilovou fotku.

Následující postup se bude lišit podle toho, zda jste žena nebo muž. U žen je vyžadováno dodatečné ověření pravosti profilu, aby se tak zamezilo výskytu falešných ženských profilů. Budete tak muset ještě nahrát svou fotografii, na které držíte papír s vaší přezdívkou na této seznamce. V této nevýhodě ale zároveň tkví také výhoda – jako žena po tomto ověření dostanete trvalé VIP členství zdarma a budete moci hned využívat všechny placené funkce seznamky.

Placené členství seznamky

Pokud jste mužského pohlaví, budete si muset VIP členství koupit. Bez něho toho na této seznamce moc neuděláte a určitě se neseznámíte. Po zakoupení VIP už budete moci neomezeně psát a přijímat zprávy, vyhledávat mezi uživateli a denně oslovovat 30 nových lidí. Uvidíte také přehled návštěv vašeho profilu. Výhodou seznamky je fakt, že ve srovnání s konkurencí má ceny za VIP členství nastavené opravdu dost nízko.

Nevýhodou této seznamky je u žen fakt, že i přesto, že ony svou identitu ověřit musí, u mužů tomu tak není. Mohou se tak zde setkat s falešnými mužskými profily. Záporem pro muže je fakt, že pokud si koupí VIP členství a zaplatí ho platební kartou, k zrušení jeho automatického prodlužování budou muset zasílat dopis na adresu seznamky ve Švýcarsku. Online tak učinit nelze.

Jak zrušit VIP členství na seznamce

Zrušení placeného členství musíte učinit nejpozději 7 dní před konce vašeho předplaceného období. Pokud vaše členství chcete zrušit, postupujte dle návodu níže:

  1. Napište odstoupení od smlouvy (žádost o zrušení placeného členství)
  2. Do odstoupení napište vaše uživatelské jméno, které máte na seznamce
  3. Odstoupení zašlete buď poštou na adresu seznamky nebo využijte kontaktní formulář

Více informací o naleznete ve všeobecných podmínkách(https://cz.dateefy.com/terms) seznamky Dateefy.

CB Media Limited,
Spaces Business Center Elstow Road, Suite #A3,
Bedford, MK42 8PL,
United Kingdom

E-mail: [email protected]
Kontaktní formulář: https://cz.dateefy.com/support/
Web: www.dateefy.com