FlirtKontakt je československá erotická seznamka, kde můžete flirtovat s ostatními uživateli či navazovat nezávazné sexuální vztahy. Uživatelská základna je široká, na tuto seznamku chodí téměř milion lidí.

Pro koho je FlirtKontakt vhodný?

Na této erotické seznamce se může registrovat kdokoli, komu už bylo 18 let. Uživatelé zde hledají flirt, nezávazný sex na jednu noc, případně také dlouhodobé nezávazné sexuální vztahy. Pokud hledáte vážný vztah, tato seznamka tedy nebude tou pravou volbou pro vás.

Na této seznamce se pohybuje také dostatečný počet žen, což je dáno tím, že ženy zde automaticky mají VIP členství bez toho, aby za něj museli platit. Mohou si tak okamžitě po registraci prohlížet všechny fotografie, neomezeně posílat zprávy či prohlížet profily. Muži si k tomu, aby tyto funkce získali, musí zaplatit VIP členství.

Jak FlirtKontakt funguje?

Na začátku je potřebné se na seznamce zaregistrovat. Registrace je bezplatná a rychlá. Do e-mailu vám po ní přijde link, jehož prostřednictvím potvrdíte vaše členství. Ženy mají po tomto kroku již neomezený přístup ke všem funkcím, muži si za ně musí zaplatit.

Funkce a rozhraní seznamky

Jelikož se jedná o erotickou seznamku, můžete si do profilu nahrávat také erotické fotografie a také si je prohlížet u jiných uživatelů. Není to ale povinností, volba je na vás.

U žen je tak největší výhoda této seznamky zřejmá – mohou neomezeně využívat všechny funkce seznamky a navazovat nezávazné vztahy s muži bez toho, aby musely za cokoli platit.

Jako nevýhodu lze označit fakt, že pokud si jako muž zaplatíte VIP členství pomocí platební karty, po vypršení platnosti členství dojde k jeho automatickému prodloužení. Nepříjemné je také to, že pokud chcete platbě na následující období zamezit, nelze tak učinit online, musíte posílat dopis poštou na adresu seznamky.

Jak na zrušení účtu na seznamce FlirtKontakt

Pokud využíváte zkušební verzi a chcete zrušit váš účet, musíte napsat 3 dny před skončením zkušební doby na podporu a váš účet bude zrušen. V opačném případě váš účet přejde automaticky do placeného členství.

Pokud jste si zaplatili účet přes SMS nebo bankovní převod, nic dělat nemusíte a vaše platba se automaticky neprodlouží.

Zrušení opakované platby (při placení kartou)

  1. Napište odstoupení od smlouvy (žádost o zrušení vašeho účet a platby)
  2. Uveďte v odstoupení váš e-mail a přezdívku na seznamce
  3. Odešlete dopis na adresu seznamky
  4. Váš účet bude zrušen do 10 dní

Kontakt na seznamku FlirtKontakt

INTERNET PORTAL s.r.o.
Bílá – Vlčetín 44,
PSČ 463 43

Identifikační číslo 227 96 304,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 31862

E-mail: [email protected]
Web: www.flirtkontakt.cz