Singles 50 je online seznamka, která vznikla v Lucembursku a zaměřuje se na lidi středního věku. K tomu, abyste mohli využívat i ty nejzákladnější funkce, je ale nutné zakoupit si VIP členství.

Pro koho je Singles50 vhodná?

Tato seznamka slouží k seznamování zralých lidí ve středním věku. Můžete se zde proto registrovat pouze v případě, že vám už bylo 40 let. Nezadaní uživatelé zde hledají dlouhodobý vážný vztah a partnerský život.

Uživatelská základna je tak složená z větší míry z lidí 40+, přičemž vzájemný poměr mužů a žen je zde vyrovnaný. Mezi nevýhody této seznamky ale patří fakt, že bez VIP členství jí nejde nijak využívat.

Jak Singles50 funguje?

Nejdříve je samozřejmě nutné se zaregistrovat. Samotná registrace je rychlá a bezplatná – vyplníte registrační dotazník, potvrdíte e-mailovou adresu a nahrajete profilovou fotografii. U té si můžete nastavit, zda bude veřejná nebo jí uvidí pouze ti uživatelé, kterým to sami dovolíte.

Funkce a rozhraní seznamky

K dalším funkcím ale budete potřebovat VIP členství. Bez něho nelze ani přijímat zprávy (jejich text bude rozmazaný), ani si prohlížet fotografie na jiných profilech. Navíc s ním uvidíte také seznam uživatelů, kteří jsou právě online.

Pokud si ale VIP členství, které je ve srovnání s konkurenčními seznamkami dost drahé, zakoupíte, problémy mohou nastat později. Singles 50 toto členství po jeho vypršení vždy automaticky obnovuje, přičemž ho nelze zrušit online. Lze tak provést pouze písemnou formou – dopisem zaslaným na adresu seznamky v Lucembursku.

Naopak mezi nesporné výhody Singles 50 určitě patří samotné zaměření této seznamky, které určitě ocení nezadaní lidé středního věku – budou se moci seznamovat s lidmi podobného věku, kteří se stejně jako oni sami chtějí s někým seznámit. Další výhodou je také možnost stažení a používání mobilní aplikace.

Jak zrušit VIP členství na Singles50

Pokud máte pouze bezplatné členství, zrušení vašeho účtu není žádná věda. V nastavení účtu zvolíte deaktivaci a tím je vás účet smazán.

Složitější je to však u placeného členství. Návod je následujicí:

  • Účet musíte zrušit 14 dní před koncem předplaceného období, jinak se nevyhnete automatickému prodložení
  • Výpověď je nutné napsat ručně a zaslat FAXem a nebo poštou na adresu seznamky
  • Vzor pro odstoupení od smlouvy naleznete přímo na jejich webu (https://www.singles50.cz/info/vzorovy-formular-pro-odstoupeni-od-smlouvy)
  • Vše důkladně vyplňte a hlavně podepište
  • Zašlete poštou a nebo FAXem
  • Váš účet bude zrušen jakmile dopis bude doručen
  • Doporučujeme zaslat dopis doporučeně a nechat si potvrzení o odeslání dopisu

Pokud vás zajímá více, vše naleznete v obchodních podmínkách(https://www.singles50.cz/info/vseobecne-obchodni-podminky-vop-spolecnosti) seznamky Singles 50.

Kontakt na seznamku Singles50

be2 S.à.r.l.
13 rue du Commerce
L-1351 Luxembourg
Luxembourg

E-mail: [email protected]
Fax: +420 227 203 713
Web: www.singles50.cz