Jak napovídá již název této seznamky, sama sebe prezentuje jako místo, kde se mohou seznamovat inteligentní lidé s vysokoškolským vzděláním. Tuto seznamku lze docela slušně využívat také bezplatně.

Pro koho je Academic Singles vhodná?

Seznamka se prezentuje jako místo pro seznamování nezadaných vzdělaných lidí, nicméně registrovat se zde může kdokoli bez ohledu na dosažené vzdělání či věk. Zdejší uživatelé hledají spíše vážné seznámení a dlouhodobé vztahy.

Seznamku aktuálně používá kolem čtvrt milionu uživatelů, přičemž poměr mužů a žen je vyvážený – na stranu mužů se přiklání pouze mírně.

Jak Academic Singles funguje?

Registrace je bezplatná a jednoduchá, zakoupení VIP členství je volitelné. Po vyplnění základních registračních údajů nahrajete svou profilovou fotku, přičemž si můžete také nastavit, zda se bude zobrazovat všem uživatelům, nebo pouze těm, kterým to sami dovolíte. Poté ještě vyplníte osobnostní test, podle jehož výsledků vám bude seznamka navrhovat potenciální ideální partnery. Tato doporučení budete dostávat i bez VIP členství, pokud ale chcete mít také další pokročilejší funkce, je dobré si toto členství zakoupit. Získáte s ním zjednodušené vyhledávání, přehled o tom, kdo je aktuálně online, nebo přehled návštěvníků vašeho profilu.

Rozhraní a funkce seznamky

Mezi největší výhody seznamky tedy patří fakt, že vám sama bude navrhovat takové lidi, kteří by se k vám mohli hodit nejvíce. K dispozici je také mobilní aplikace, chatovat tak můžete odkudkoli i na cestách. Přesto má ale tato seznamka také své nevýhody. Tou největší je určitě velmi vysoký poplatek za VIP členství ve srovnání s jinými podobnými seznamkami.

Potřebné je také dát si pozor v případě, že chcete zrušit VIP členství, jinak vám ho tato seznamka bude automaticky prodlužovat. Pokud tak chcete učinit, musíte to udělat nejpozději 14 dnů před vypršením platného VIP členství. VIP lze zrušit buď poštou, nebo můžete využít k tomu určený odkaz, který najdete přímo na stránkách seznamky.

Jak na zrušení účtu u Academic Singles

Vaše bezplatné členství můžete zrušit kdykoliv. Zrušení není žádná věda a máte hned několik možností podle toho kde jste si členství zařídili.

Zrušení bezplatného členství na webu

  • Přejděte do sekce „Nastavení
  • Zvolte „Deaktivovat profil

Zrušení prémiového členství zakoupené v aplikaci Android a iOS

Zrušení prémiového členství na webu Academic Singles

  • Podmínkou zrušení členství je, abyste jej zrušení před ukončením předplaceného období
  • Přejděte do sekce „Nastavení
  • A dáke se řiďte dle pokynů k ukončení prémiového členství

Academic Singles kontakt

be2 S.à.r.l.
13 rue du Commerce
L-1351 Luxembourg
Luxembourg

E-mail: [email protected]
Fax: +420 227 203 713
Web: www.academic-singles.cz