Tato online seznamka, která vznikla a sídlí v Lucembursku. Ve srovnání s konkurencí je její uživatelská základna dost malá a VIP členství dost drahé. Nicméně pokud zde najdete uživatele, který si také zaplatil VIP členství, lze kvůli ceně za VIP předpokládat, že to se seznámením myslí vážně.

Pro koho je Be2 vhodná?

Tato seznamka je vhodná pro všechny dospělé uživatele všech věkových kategorií, kteří hledají vážné a seriózní seznámení. Disponuje uživatelskou základnou v počtu kolem 25 000 uživatelů, přičemž poměr mužů a žen je zde vzácně vyrovnaný. Muži tak na seznamce ocení, že budou mít na výběr z dostatečného počtu profilů.

Jak Be2 funguje?

Registrace do seznamky je bezplatná, rychlá a nenáročná, vyplníte pouze osobní údaje. Na základě zadaných informací vám poté seznamka nabídne profily, které by se vám mohli líbit. Poté nahrajete profilovou fotografii, přičemž jí můžete zveřejnit pro všechny nebo jenom pro vybrané uživatele.

Seznamka sice ráda prezentuje, že je u ní VIP volitelné, nicméně absolutně nic zde bez něho neuděláte, ani si nezobrazíte text příchozí zprávy. Nevýhodou je tedy fakt, že tak jako tak si nakonec členství zaplatit musíte.

Poté už budete moci komunikovat bez omezení, zobrazit si přehled návštěv vašeho profilu, prohlížet fotografie jiných uživatelů a ukládat oblíbené kontakty.

Naopak určité nepříjemnosti by na vás mohly čekat, pokud se rozhodnete vaše VIP členství ukončit. Jeho prodlužování je automatické a pokud tomu budete chtít zamezit, budete muset zaslat dopis poštou na adresu seznamky v Lucembursku.

Největší nevýhoda této seznamky je tak zřejmá na první pohled – pokud se zde chcete pohybovat tak, aby to mělo vůbec nějaký smysl, musíte si zaplatit poměrně drahé VIP členství, jehož ukončení se navíc může stát dost nepříjemnou záležitostí.

U seznamky tak převládají spíše nevýhody, z čehož plyne, že při hledání vážného vztahu bude možná lepší poohlédnout se po jiných alternativách.

Jak na zrušení členství na seznamce

U této seznamky

Be2 kontakt

be2 S.à.r.l.
13 rue du Commerce
L-1351 Luxembourg
Luxembourg

E-mail: [email protected]
Fax: +420 227 203 713
Web: www.be2.cz