Virtuální světový kontinent, na kterém se toho děje víc než dost. Komunita kolem Forge of Empires je skutečně velká a není se čemu divit. Procestujte historická období počínaje dobou neandrtálců a konče takřka novodobými dějinami. Roztáhněte svá potenciální budovatelská křídla a dejte ostatním hráčům najevo, že se chystáte rozšiřovat svůj rajón.

O čem je hra Forge of Empires

Vaše město se probouzí ze spánku a jediný, kdo může zařídit jeho rozvoj a zvýšení moci jste vy. Na mohutné mapě naleznete místa, která doslova stojí za to dobýt, resp. koupit, a o které se budete muset s ostatními hráči poprat, ať už silou nebo obchodním umem.

Nouze není ani o jeden z těchto typů boje o moc, a tak jednejte vždy s rozvahou a zvolte ten nejefektivnější. V průběhu hry se setkáte s velkým množstvím dostupných budov, relikvií i prostředků.

Vaše velící schopnosti by pak měly dokázat vaše město právě o tyto aspekty rozšiřovat a získávat tak stále větší a větší moc nad svým, a možná i cizím, územím. Během hraní se totiž utkáváte se soupeři v bitvách a snažíte se jim jejich území zmenšit, čímž zároveň zvětšíte to své. Vaše vojska i váš lid jsou tu pro vás, stejně tak tu však musíte být vy pro ně, a dávat jim vše, co potřebují.

Screenshoty ze hry Forge of Empires

Budujte a bojujte

Obyvatelé města čekají na vaše rozkazy a hrdě za vás budou bojovat, pokud budou mít dostatek kvalitních a účinných náležitostí. Snažte se předvídat kroky soupeře, jedině tak budete mít náskok a vaše říše se bude rozrůstat do obřích rozměrů. Když se vám bude opravdu dařit, bude o vaše majetky mít zájem také někdo další. A vy se jim musíte umět ubránit.

Jestli jste budovatelský nadšenec a fascinuje vás historie od samého počátku, Forge of Empires vám nabízí jedinečnou možnost, jak tyto dvě záliby skloubit v jedné poctivé onlajnovce.