Světově rozšířená multiplayerová strategická hra, která se díky svému úspěchu na mobilních rozhraních Android a iOS dostala také na platformu webových prohlížečů. Realistické zpracování prostředí i souhlasné prvky téměř dokonale charakterizující tehdejší fungování společnosti se vývojářům opravdu povedlo.

O čem je hra Vikings War of Clans

Staňte se nejobávanějším Jarlem severu a posuňte své město na samý vrchol moci a do popředí ta nejvlivnější města celé země. Invaze Vikingů je tady a s ní i divoké bitvy plně seker, neutichající touhy po vítězství a nekalých praktik, které znal jen nelítostivý středověk. Jako vůdce budete muset svůj klan dostatečně zaopatřit, a tak vedle bitev bude nutné shánět zdroje obživy, výzbroj, stavební materiál i odpovídající zázemí pro svůj lid.

Ukázka hry Vikings War of Clans

Jak hrát hru Vikings War of Clans

Povaha lva a touha po boji se vám zajisté bude hodit, postupem času však přijdete na to, že ukvapená síla není vždy nejšťastnější volbou a že by možná někdy bylo vhodnější zvolit sofistikovanější řešení a z nepřátel se snažit udělat spojence. Soupeřem vám může být jiný hráč v módu PvP, nebo můžete vsadit na poměření si vašich sil s umělou inteligencí. Ať už tak či onak, nezapomínejte, že vyhrát chce každý, a tak musíte svou strategii stále zlepšovat a vyvíjet podle toho, co nebo kdo se vám zrovna postaví do cesty. Nápomocny vám budou bohaté odměny za úspěšná plnění úkolů i za efektivní práci. Ochrana vašeho teritoria bude stejně důležitá, jako je rozšiřování a zvyšování kvality života členů klanu.

Zavěrem o hře Vikings War of Clans

Středověk nebyla jednoduchá doba, i přes to se do něj však prostřednictvím této hry vrací velké množství hráčů napříč všemi kontinenty. Pro ty, kdo mají srdce válečníka a budovatele je hra Vikings: Warof Clans perfektní způsob, jak realizovat své taktické a strategické schopnosti a ukázat, že s Vikingem není radno si zahrávat.