Strategie, ve které bude vaším cílem budovat, budovat a zase budovat. Jak už to u budovatelských her chodí, začíná s naprostým minimem v podobě drobného území, ze kterého budete postupně vytvářet inspirativní a velkolepé místo, jehož obyvatelé budou zde budou žít blaze. Elvenar vyčnívá mezi jinými online strategiemi svým velmi kvalitním zpracováním, které by mu mohlo závidět mnoho konkurentů.

O čem je online hra Elvenar

Navíc se jedná o čistě prohlížečovou PC hru, takže i když budete měnit zařízení, na kterých hrajete, ničemu to nevadí, a vždy se vrátíte přesně tam, kde jste skončili, bez nutnosti instalovat aplikaci. Nápaditost hry je obdivuhodná, nicméně právě díky ní je považována za vhodnou pro náročnější hráče stratégy.

V průběhu hraní se prolíná minulost, přítomnost i budoucnost, a tak můžete být svědky zrodu nových technologií, které jinde zkrátka nenajdete. Lehký fantasy nádech dodává hře ještě větší autentičnost, která čiší z neobvyklých staveb, materiálů i jednotlivých postav.

Obrázky ze hry

Jak hrát hru Elvenar

Tematický náhled bude vždy přizpůsoben druhu postavy, kterou si vyberete. Hrajte za obyčejný lid, elfy, čarodějnice a další magická stvoření, nezapomínejte však na to, že někdy si budete muset své místo v Elvenarské říši vybojovat.

Se svými soky se setkáte v online bitvách, díky kterým můžete získat nová území, spojence, ale také o ty stávající přijít. Se sílou do boje vám pomůžou artefakty, které budete v průběhu hry sbírat za prosperitu vaší vesnice, vyhrané souboje a další úspěchy. Přehledná mapa vás bude přivádět na nová místa, která budou otevírat nové příběhy z fantastického světa Elvenaru, jehož rozmanitá nabídka vás naprosto pohltí.

Závěrem o hře

Hra je přístupna zcela zdarma, za nasbíraná ocenění však můžete inovovat své impérium, případně si některá rozšíření dokoupit za reálné peníze. Když se do hry ponoříte, obojí vám bude stát za to.