Zoo simulace patří v žánru simulátorových her mezi jedny z nejoblíbenějších. Nelze se tedy divit popularitě, kterou si hra Zoo2 Animal Park mezi hráči získala. Jak by taky ne. Skvěle graficky zpracovaný formát pro mobilní zařízení, který z vás lusknutím prstu udělá ředitele zoologické zahrady. Ta je dědictvím po zesnulé tetě, zároveň se však nachází na pokraji své provozuschopnosti a musí být co nejrychleji opravena, any se nedostala do rukou cizího investora.

O čem je hra Zoo2 Animal Park 

Úkol tedy zní jasně – vybudovat zoo plnou spokojených zvířat, které bude prosperovat. Na začátku vás starostí o zoo provede pomocí informačních bublin váš děd, jenž vám zároveň poradí, jak se z pár domácích zvířat může stát základ pro budoucí rozsáhlou zoo plnou exotických a výjimečných živočichů.

Ukázka ze hry Zoo2 Animal Park

Jak hrát hru Zoo2 Animal Park

Plněním úkolů si otevíráte nové možnosti, funkce i dostupná zvířata ke koupi, kterými svou původně zchátralou zoo postupně zvelebíte. Čím více budete stavět, udržovat, rozvíjet a vylepšovat, tím více bude růst váš příjem ze vstupného, kterým následně můžete svou zoologickou zahradu zase posunout o kousek dál.

Hra je založena na úrovňovém postupu, díky kterému si můžete být po každém splnění úrovně jisti zaslouženou odměnou. Online herní prostředí nabízí neustálé upgradování a mimořádné úkoly, které zamezí stereotypu a dodávají hře stále nové a nové směry. Svým zvířatům ve 3D poskytujete domov zcela zdarma, neboť jde o plně free verzi, kde není možné si dokoupit vylepšení za reálné peníze. Co však lze je spolupráce s dalšími hráči, kterým můžete v renovaci jejich zoo pomoci, stejně jako oni mohou darem pomoci vám.