Seznamte.se je v České republice jedna z velmi známých seznamek. Nejde přitom pouze o portál výhradně určený k vážnému seznámení, nýbrž sem uživatelé chodí hledat také flirt nebo pouze nové přátele na scházení se nebo dopisování. Uživatelská základna je zde dost široká, pohybuje se kolem 300 000 uživatelů, a šance na seznámení jsou zde tedy dost vysoké.

Pro koho je Seznamte.se vhodná?

Na portálu se lze registrovat po dovršení 18 let, určený je poté všem dospělým všech věkových kategorií. Uživatelé zde navazují vážné známosti, ale také nezávazné vztahy či nová přátelství.

Vzájemný poměr mezi muži a ženami se zde přiklání mírně na stranu mužů. Aby se zde dosáhlo co největší vyrovnanosti, ženy nemusí platit žádné poplatky za VIP členství a mohou využívat všechny funkce okamžitě po registraci zdarma.

Jak Seznamte.se funguje?

Nejdříve se musíte na portálu zaregistrovat, zabere to pouze pár minut. Vyplní se jenom základní osobní údaje, načež ještě potvrdíte registraci přes zprávu, která vám přijde do e-mailu. Ženy už poté mohou využívat všechny funkce bez omezení. Pokud si jako muž VIP členství nezaplatíte, budete mít omezenou komunikaci a také prohlížení profilů. Je proto dobré si VIP pořídit, všechna omezení se tím zruší.

Pokud na Seznamte.se budete hledat vážnou známost, je vhodné vyplnit také seznamovací dotazník, podle jehož výsledků vám poté portál bude navrhovat potenciální ideální partnery. Zvýší to vaše šance na seznámení. Muži tyto shody uvidí pouze v případě, že si pořídí VIP členství.

Seznamte.se ale opět trpí typickou nevýhodou všech seznamek – po zakoupení VIP členství se jeho platnost prodlužuje automaticky. Pokud budete chtít členství vypovědět, budete muset posílat dopis na adresu seznamky.

Další zjevnou nevýhodou pro muže je fakt, že si musí platit VIP členství, přičemž ženy nikoli. Toto VIP členství je ale opravdu volitelné. Pokud si ho nekoupíte, pořád budete moci zasílat zprávy, ale pouze v omezeném denním množství.

Jak zrušit účet na seznamce Seznamte.se

Seznamka Seznamte.se stejně jako mnoho jiných seznamek nenabízí úplně nejsnadnější způsob jak zrušit účet a ukončit tak placené VIP členstvé. Celý proces však není složitý a níže se dozvíte detailní postup jak na to.

  1. Nejdříve musíte napsat odstoupení od smlouvy
  2. Vzor můžete najít přímo na stránkách seznamky zde
  3. Vyplněný dokument zašlete na adresu seznamky
  4. Dokument můžete také zaslat na e-mail či využít formulář na webu

Pro více informací doporučujeme také přečíst obchodní podmínky přímo na stránkách seznamky.