Bojová vesmírná střílečka nabitá akcí, která vám jenom potvrdí, že vesmír je místem nekonečných možností a světů. Galaxie rozdělena na několik říší, ve které se schyluje k nejdivočejším hvězdným soubojům, jenž míří zejména do nedávno objevené oblasti mrtvých – Sektoru 1337, ve kterém jsou pozůstatky dávné mimozemské civilizace.

O čem je tato hra

A právě toto území chtějí všichni získat a zmocnit se jejího velkolepého území. Změřte si své síly s reálnými soupeři i umělou inteligencí a vydejte se s vaší hvězdnou flotilou vstříc nebezpečí uvnitř naprostého stavu beztíže. Na čem bude při vašem boji o vítězství záležet nejvíce? Rozhodně na vaší lodi, kterou můžete vybírat z více než stovky dostupných modelů, ba co víc, můžete si ji také vylepšit různými modifikacemi a funkcemi, které budete postupně získávat. Můžete si zvolit snadný, pokročilý nebo těžký modul, výběr záleží jen a jen na vás.

Screenshoty ze hry Star Conflict

Jak uspět ve hře Star Conflict

Možností, jak se ve hře realizovat je hned několik – plňte vesmírné úkoly, vyrobte ty nejzajímavější lodě a flotily, spojujte se s hráči z celého světa a vytvořte s nimi aliance do bojů proti mimozemským zloduchům a nestvůrám. Být pilotem číslo jedna mezi všemi vesmírnými vojáky nebude jednoduché, pokud však ze svého hangáru vyletíte s odhodláním a pevnou taktikou, vítězství si vás určitě najde.

Vytvářejte plány útoku, vyzbrojte se těmi nejúčinnějšími zbraněmi a buďte připraveni vracet údery. A když vás bojování čas od času omrzí, jen tak si můžete brouzdat po vesmíru a nalézat tajuplná zákoutí vaší galaxie, které vám i bez krvelačných ataků přinesou užitečné plody.

Shrnutí hry Star Conflict

Tato propracovaná online hra je dostupná ke stažení zdarma a určená pro PC platformu, přičemž ovládání zvládnou i úplní začátečníci. Přeneste se do několika tisíciletí vzdálené budoucnosti a objevujte nepoznané.