World of Warships je počítačová hra zdarma, která nabízí úžasnou akci ale také zábavu. Tato hra je válečná bojová strategie, kde vy jako hráč bojujete v námořní bitvě. Je to jedna z nejpopulárnějších námořních her, které jsou aktuálně dostupné. Tuto hru si navíc můžete vychutnat nejen na PC, ale také na tabletu či v mobilu.

O čem je hra World of Warships

V této hře hráči ovládají různé druhy lodí, jako jsou křižníky, bitevní lodě, torpédoborce a další. Všechny lodě mají také různé schopnosti, jako je třeba rychlost, pohyb a síla. Hra je vyvíjená společností Wargaming a je k dispozici pro počítače, tablety a mobilní telefony.

Hra má také skvělou grafiku, zvukové efekty hudební podkres. Hra obsahuje také různé módy, jako je například deathmatch, kde se hráči snaží zničit co nejvíce nepřátelských lodí. World of Warship je skvělá hra pro všechny, kdo milují akční válečné hry.

Screenshoty hry World of Warships

Závěrem o hře World of Warships

Hra je zcela zdarma a skvěle navržená tak, aby svým hráčům nabídla hodiny skvělé zábavy. Módy pro více hráčů vám dovolí bojovat s a nebo proti vašim přátelům. Díky hře World of Warship můžete zažít jaký je to pocit zvítězit v námořní bitvě.