Kdo ještě nezkusil unikátní onlajnovku Crossout, která je v celé své kráse k dispozici zdarma, měl by to rychle napravit a dát se do hraní. Akční střílečka doplněná o možnost sestavení vlastního vozidla nabízí inovativní pojetí tohoto žánru, ve kterém se originalita rozhodně cení.

O čem je hra Crossout

Děj hry se odehrává v postapokalyptickém období v roce 2047, tedy dvě desetiletí po příchodu smrtícího viru, který vyhubil obyvatele a zničil planetu.

Přeživší však i nadále bojují o svůj život, neboť se z některých nakažených stala mimozemská monstra a mocenské boje pokračují i ve světě zasaženém apokalypsou. Tradiční střílečku však od Crossoutu nečekejte, jeho charakteristická funkce jej totiž vytlačuje před ostatní a dodává mu přívlastek nevídané originality. Dříve než se pustíte do samotných strhujících bitev, budete potřebovat přepravní prostředek, který vás zaveze, ochrání a bude umět i zaútočit. A jaký že bude? Jakýkoli budete chtít.

Ukázka ze hry Crossout

Jak hrát hru Crossout

V této online bojovce, kde budete stát bok po boku nebo proti dalším reálným hráčům, si totiž můžete své vozidlo vytvořit přesně podle vašich představ a potřeb, a co víc – můžete jej následně prodat na herním tržišti. Fantazii se meze nekladou, a tak si můžete vytvořit vůz, který nikdo nikdy neměl. Sestavte si tank, motorku nebo klidně vlak obrněný pancéřovými stěnami a vyzbrojen brokovnicemi, kulomety či jinými těžkými nebo lehkými zbraněmi.

Závěr recenze

Výběr je skutečně rozmanitý a za dobře odvedenou práci dostanete bonusy nebo herní peníze. Autenticky ponurý vzhled vás vezme do světa, ve kterém budete bojovat o přežití své skupiny – o tom to celé je. Staňte se součástí frakce a seznamte se postavami nomádů, syndikátů, vědců a dalších. Postup hrou vám přinese přístup k novým zbraním a součástkám, s každým vyhraným bojem se tedy představa neporazitelnosti stále přibližuje.