Jde o vyzkoušenou dietu, která skutečně funguje. Hubnoucí programy jsou pro všechny, kteří potřebují snadno zhubnout. Tato recenze vás provede kompletním procesem a ukáže vám, co je KetoMix a jak úspěšně začít s hubnutím.

Co si představit pod KetoMix a proč si vybrat zrovna tuto dietu

Začněme tím, co je KetoMix? Je to další z mnoha ketonových (proteinových, nízkosacharidových, low carb) diet, které nám nabízejí pomoc zhubnout zdravým a jednodušším způsobem. Jak řada z vás pravděpodobně ví, keto diety jsou hodně odlišné od těch klasických. A právě proto jsme s ní schopni tak rychle zhubnout.

Jen stručně o keto dietě

Jak funguje keto dieta na hubnutí? Při standardním stravování bychom měli konzumovat větší část sacharidů (50-60 %), menší množství tuků (25-35 %) a nejmenší množství bílkovin (10-15 %). Při keto hubnutí se tento systém trochu ohýbá. Měli bychom přijímat obecně plných 70-80 % tuků (nebojte se!), 20-30 % bílkovin a přibližně 5 nebo méně procent sacharidů. Sacharidy by se v jídelníčku téměř neměly vyskytovat. Proč? Protože to je druh keto hubnutí, který nás uvádí do stavu KETÓZY.

Co je to ketóza

Jedná se určitý stav našeho životního těla. Tělo se do tohoto stavu dostane v případě, že vyřadí příjem sacharidů. Jakmile nemáme k dispozici sacharidy, které jsou zdrojem vitality, tělo je nuceno objevit jiný zdroj. Tím jiným zdrojem je ukládaný tuk. A vedle těch, které přijímáme, tímto způsobem spalujeme tělesné tuky. A proto tak rychle hubneme!

Nejprve si shrňme kompletní dietu, co nám nabízí a zda je to příjemné, nebo ne. KetoMix je jednou z mnoha keto diet, každopádně tato konkrétní se umisťuje na předních příčkách ve všech myslitelných srovnání. Obvykle ne bezdůvodně. Ketomix je bezesporu jednou z nejlepších keto diet, které právě můžete na českém webu vyhledat.

Jaký princip nabízí tato dieta

V okamžiku, kdy si koupíte jednu z diet, budete mít před sebou tři fáze hubnutí:

Fáze 1

V primární fázi, která trvá kratší dobu, byste měli jíst obecně KetoMix jídla a vzít v potaz navrhovaný jídelníček, a tím se vaše tělo postupně a bezpečně dostane do stavu ketózy. To znamená, že každé 3 hodiny sníte jídla od KetoMix (5krát denně si vybíráte jídla) + půl kila zeleniny a 20 g ořechů. Tato fáze by měla trvat nejméně týden a nejvíce 8 týdnů (podle toho, kolik potřebujete zhubnout). Prvotní etapa je základním plánováním pro následují postup v hubnutí.

Fáze 2

Druhá fáze je od nynějška přímočařejší a obvykle trvá přibližně dvakrát déle než primární fáze. K jídlům KetoMix průběžně přidáváte běžná jídla ze své kuchyně. Jíte stejné pokrmy jako v první fázi, ale jen třikrát denně. Další dvě jídla nahradíte jinými jídly, které najdete v příručce (příručka je součástí balíčku). Během druhé fáze se dostanete na svou vysněnou váhu a udržíte si strategický odstup od jojo efektu.

Fáze 3

Ano, opravdu existovat i třetí fáze. Uprostřed primárních dvou fází budete jíst ketomixová jídla a dostanete se na svou vysněnou váhu. A třetí fáze je etapa, ve které byste měli zůstat. Vrátíte se ke klasickému (ale zdravému!) hubnutí, už nejíte ketomixová jídla, poctivě si udržujete svou váhu. Jídla od ketomix můžete samozřejmě dokupovat a kombinovat se svými!

Jak vypadá nakupování u společnosti KetoMix

KetoMix si můžete koupit jako zeštíhlující balíček, který v tu chvíli konzumujete jako dietu po určitou dobu. Takže si koupíte vše jednorázově a poté byste neměli kupovat nic jiného, co byste zahrnuli do svého jídelníčku (samozřejmě mají také rozdělené položky, jako jsou koktejly, tyčinky, omelety, pomazánky atd.). Vyberete si z mnoha příchutí, velikostí, délky hubnutí (podle toho, kolik potřebujete zhubnout) atd. Počet porcí v jednom balíčku se pohybuje podle velikosti balíčku.

Balíčky většinou obsahují tyto jídla:

 • Velký koktejl
 • Příchutě do koktejlu
 • Zeleninová polévka
 • Gulášová polévka
 • Sýrová polévka
 • Zeleninová omeleta
 • Sýrová omeleta
 • Čokoládová kaše
 • Banánovo-jablečná kaše
 • Perníčky

Spolu s balíčky budete průběžně dostávat následující požehnání:

 • Šejkr nebo tyčinka
 • Příručka s údaji a recepty, které jednoduše využijete v momentální fázi a můžete je využít i poté, co dieta skončí (nikdy nebudete mít dost inspirace)
 • Plastová odměrka

Jak je to s náklady na KetoMix

Náklady na diety jsou pravděpodobnou stopkou pro mnohé zájemce o dietu. Ať tak či onak, nelekejte se, když se čísla objeví až v řádu tisíců. Ketogenní formy diet jsou tak drahé, protože v podstatě nahrazuje váš počet kalorií — tudíž to, co zaplatíte za keto dietní jídla, opravdu ušetříte na nakupování jiných jídel. Pokud vás keto hubnutí stojí pro ilustraci 3000,- a obsahuje 70 jídel, za dva týdny vás v tu chvíli jedno jídlo přijde přibližně na 43 korun. V případě, že vás keto hubnutí stojí 9000,- a obsahuje 210 večeří, po dobu 1,5 měsíce, opět vás jedna večeře vyjde na téměř 43 korun.

Jak začít — Představte si, že firma nabízí 4 základní balíčky nebo 4 plány na diety

KetoMix má 4 základní balíčky na hubnutí a 4 základní plány na hubnutí. Kupodivu navzdory tomu, že z několika důvodů se 4 týdenní balíček používá pro 6 týdenní plán hubnutí a podobně. Takže pro zjednodušení jsme tyto plány znázornili níže a zahrnuli vysvětlení, které svazky si koupit pro jaký plán.

Balíčky:

Balíček na 7 dní

Obsahuje 35 jídel na 1 týden ketodiety. Cena balíčku se pohybuje od 1500 Kč

Balíček na 2 týdny

Obsahuje 70 jídel, na 2 týdny, stojí cca 3000 Kč

Balíček na 3 týdny

Obsahuje 105 jídel, na 3 týdny, stojí cca 4500 Kč

Balíček na 4 týdny

Obsahuje 140 jídel, na 4 týdny, stojí cca 6000 Kč

1. Lehká nadváha

Máte jen pár kilo navíc a nemůžete se jich zbavit? Pak se mrkněte na plán pro lehkou nadváhu:

 • Délka: 4 týdny
 • Cena: okolo 4 500,-
 • Počet porcí: 110

K tomuto plánu e — shop doporučuje balíček na 3 týdny:

Fáze 1 – první týden: Jíte 5 KetoMix jídel denně, v intervalech 3 hodin, doplňujete zeleninou, nebo oříšky

Fáze 2 – tři týdny: Následující 3 týdny jíte tři KetoMix jídla denně, kombinujete je s vlastními keto recepty

2. Střední nadváha

Pokud máte střední nadváhu, doporučujeme tento plán.

 • Délka: 6 týdnů
 • Cena: přibližně 6000
 • Počet porcí: 150

K tomuto plánu e — shop doporučuje následující balíček:

Fáze 1-2 týdny: Jíst 5 jídel KetoMixu denně s odstupem 3 hodin a doplňovat je zeleninou nebo ořechy.

Fáze 2-4 týdny: Po dobu dalších 4 týdnů budete jíst tři jídla KetoMix denně a kombinovat je s vlastními keto recepty.

3. Vyšší nadváha

Plánujte vyšší nadváhu. To znamená — BMI mezi 35-40 a chcete s tím něco udělat?

 • Délka: 9 týdnů (2 měsíce)
 • Cena: cca 9 – 10 000,-
 • Počet porcí: 260

K tomuto plánu e — shop doporučuje následující dva balíčky:

Fáze 1-3 týdny: Jíte 5 jídel KetoMixu denně s odstupem 3 hodin, doplněných zeleninou nebo ořechy.

Fáze 2-6 týdnů: Dalších 6 týdnů jíte tři jídla KetoMix denně a kombinujete je s vlastními keto recepty.

4. Velmi vysoká nadváha

Patříte do skupiny lidí s velmi vysokou nadváhou? Plán pro velmi vysokou nadváhu si s tím poradí. Ketogenní dieta je tedy vhodná i pro vás.

 • Délka trvání: 14 týdnů (3,5 měsíce)
 • Cena: přibližně 14 000,-
 • 370 porcí

K tomuto plánu e — shop doporučuje následující tři balíčky:

Fáze 1-5 týdnů: Jíte 5 jídel KetoMixu denně s odstupem 3 hodin, doplněných zeleninou nebo ořechy.

Fáze 2-9 týdnů: Dalších 9 týdnů jíte tři jídla KetoMix denně a kombinujete je s vlastními keto recepty.

Samotné hubnutí — co vás nemine?

Fáze 1

Na začátku se pravděpodobně dostanete k nejtěžší části, a to je přijetí závazku. Jakmile začnete jíst méně, kritické jsou vždy hned následující dny. Uprostřed těchto dnů (častěji přibližně 1-6 dní) přechází tělo do stavu ketózy. Pravděpodobně budete mít chutě na dezerty, rychle ohřívaná jídla nebo zkrátka na věci, na které jste pravidelně zvyklí jíst. Ať je to jakkoli, jakmile se přes toto období dostanete, zjistíte, že na pamlsky a svačiny ve skutečnosti nemáte chuť.

Takže po této části tělo přejde do ketózy. V tomto stavu vaše tělo rychle ale opravdu rychle ztrácí na váze — zdrojem vitality se stává tuk. No, a právě uprostřed této části je nutné jíst pouze keto nízkokalorickou stravu.

Takže v tomto případě ketomixové balíčky + zelenina, případně ořechy. Ale nestresujte se. Tyto dietní balíčky jsou dostatečně pestré. Takže v současné době jste ve fázi 1. Řekněme, že jste na 4 týdnech ketodiety. Primární fázi byste měli dokončit cca za 1 týden. Takže po dobu těchto 7 dní se budete stravovat 5 x denně KetoMix jídlem + schválenou zeleninou.

Fáze 2

V této fázi se postupně začínáte vracet ke svému jedinečnému jídlu, na které jste byli zvyklí. Pokračujete v konzumaci jídel KetoMix a k tomu si občas uvaříte několik jídel z nízko sacharidových receptů. Co je neuvěřitelné je, že jednoduše získáte seznam receptů z obchodu, abyste hubnutí zefektivnili, a budete moci navíc získat motivaci z webu nebo třeba po přihlášení do Facebookové skupiny. Samozřejmě, že v případě, že máte nějaké problémy, mají také online podporu, kde jsou neustále odborníci, kteří vám dokáží rychle poradit.

Na co myslet na konci diety?

Po skončení plánovaných diet se vrátíte ke klasické stravě. Ale pozor, abyste po skončení hubnutí nešli do obchodů se sladkostmi jako hladový vlk. Budete rychle přibírat (což je jojo efekt) a bohužel celý koncept ketodiet rovnou zavrhete. Koneckonců, tak dlouho jste se pamlskům nebránili proto, aby z toho v závěru nic nebylo. Raději si to párkrát zařiďte, jako svačinku za odměnu. Pro ilustraci, každou neděli nebo sobotu si po obědě dáte ke kávě zákusek. Uvidíte, že po tom všem by vám to už nemuselo tolik chybět.

Z jakých potravin mohu v současné době vařit a jaké jsou potraviny s nízkým obsahem sacharidů?

 • Maso, drůbež — kuře, kachna, vepřové maso, maso, ovce, králík, divoké prase,
 • Ryby— kapr, losos, pstruh, makrela
 • Mořské plody — krevety, korýši, krabí maso
 • Vejce, mléčné výrobky — mléko (polotučné a plnotučné), smetana, sýr, mascarpone, jogurt (neslazený), zakysaná smetana
 • Nízkosacharidová zelenina — zelenina, zelenina, která se nevyvíjí v zemi,
 • Zelená zelenina — hlávkový salát (listový, ledový), avokádo, kedlubny, květák, brokolice, lilek, špenát, okurky, ředkvičky, zelí, kapusta, rukola
 • Tuky — máslo, olej, kokosový tuk, olivový olej, tuk, avokádo, ořechové tuky
 • Ořechy a semínka — mandle, vlašské ořechy, lískové ořechy, para, makadamové ořechy, chia, slunečnicové, pistáciové, kokosové, kešu
 • Koření — sůl, pepř, bazalka, kardamom a řada dalších, bez cukru

Tip pro mlsouny: několik čokolád s vysokým obsahem kakaové hmoty obsahuje mimořádně málo sacharidů.

Kterým potravinám bych se měl vyhnout?

 • V podstatě všechny přílohy: obiloviny — chléb, rýže — až 90 % rýže je tvořeno sacharidy, brambory — hlavní zdroj škrobu, těstoviny, ovesné vločky.
 • Cukr a sladkosti (tyčinky, čokolády, koláče, sušenky, dorty)
 • Slané pochutiny (chipsy, tyčinky)
 • Luštěniny (ne ve velkém množství, asi 20 %)
 • Ovoce, některá zelenina (ne ve velkém množství, obsahuje hlavně vlákninu)
 • Koka-Kola, limonády, minerální vody, ochucené vody, energetické nápoje.
 • Alkohol

Na co si dát pozor při dietě

Dávejte si pozor na skutečné dodržení postupů při jezení diety a zejména sacharidové příjmy. Těm se skutečně vyhněte. Takzvaný klamavý den zde neplatí. Pokud byste se uprostřed této diety přejídali, vaše tělo se dostane ze stavu ketózy a hubnutí je zastaveno. Věnujte také pozornost standardnímu a dostatečnému příjmu tekutin. Dodržujte pitný režim!

Dávejte si také pozor na návrat zpět k původní stravě. To jste si již dopředu zajistili v druhé a třetí fázi (pokud jste vše dodrželi). Dávejte si pozor na jo-jo efekt. V případě, že po skončení diety nejste v nebezpečí, ale mnoho dietářů si uprostřed diety zaručuje, čím se budou živit po skončení diety — což je mimo mísu. Pokud si po skončení diety půjdete nakoupit svačiny, je vysoce pravděpodobné, že se vám podaří účinně nabrat zpět ztracená kila. Takže buďte opatrní!

Výhody KetoMix diety

 • Nejrychlejší a nejefektivnější zdravá dieta na hubnutí bez hladovění
 • Veškeré dietní plány máte v ceně, nemusíte se o nic víc starat
 • Jídla jsou zdravá, chutná a bez umělých a chemických složek
 • Předem víte, kolik zhubnete
 • Jídla obsahují vitamíny a další potřebné látky
 • Dieta je vhodná pro všechny váhové kategorie
 • Krásně přehledné stránky
 • Online podpora, zákaznická linka
 • Mnoho spokojených zákazníků
 • Rychlá doba dodání (do 3 dnů)
 • Dieta je vhodná jak pro ženy tak i pro muže

Neýhody KetoMix diety

 • Produkty nelze koupit nikde jinde, než na oficiálních stránkách
 • Nesmí ji užívat výživově omezení
 • Neměla by se užívat bez konzultace s doktorem
 • Únava v prvních dnech konzumace