KetoFit je nově vytvořená dieta (keto dieta), díky které lze snadnějším způsobem a bez stresu zhubnout a zároveň si vytvořit zdravé stravovací návyky. Dieta byla vytvořena především pro ženy, ale i mnoho mužů ji také vyzkoušelo.

Tato dieta má výhodu v tom, že si nemusíte hlídat obsažené potraviny, tuk, cukr nebo složitě počítat kalorie. Dokonce se nemusíte starat o dlouhé nakupování a hlídat si striktně jídelníček. Pokud sportujete, můžete pokračovat svým tempem, pokud nesportujete, nemusíte začínat. Už dejte nadobro vale tvrdému hladovění, jediné, co stačí udělat, je začít s keto dietou a začít jíst pravidelně!

Co je to KetoFit

Už jste jistě slyšeli o tom, že se celý princip opírá o ketonovou dietu. Je založená na principu, že jídla jsou plnohodnotná, ale dochází k omezování příjmů sacharidů. Tím by se naše tělo mělo dostat do tzv. stavu ketózy. Jakmile se tělo dostane do tohoto stavu, tělo musí nahradit energetický výdej, a proto začne pálit vlastní zásoby (především tukovou tkáň).

Proto se v dietě apeluje na to, aby se zvýšil příjem zdravých tuků a bílkovin, výrazně omezit zmíněné sacharidy. Jídelníček pak bude vypadat takto: 70-80 % tuků, 20-30 % bílkovin, 5-10 % sacharidů. Protože ženské tělo dokáže extrémně reagovat na změny a podle toho přibírat nebo naopak hubnout, je jídelníček sestavován především pro ženy!

Na co se při dietě připravit

Keto dieta je rozfázovaná

Když najdete poradce ohledně keto diety, řekne vám, že se máte řídit podle fází, které jsou tři. Jednotlivých fází byste se měli držet, protože každá má svá specifika a pomáhá vám s nastartováním trávení až pomalu přejdete na svůj původní jídelníček a sním se naučit zacházet.

1. Fáze je hubnoucí

V této fází začnete hubnout a dostanete se na maximální možný úbytek hmotnosti (u někoho to bývá 10 kg a dalšího i 22 kg). Fáze obsahuje 5 keto jídel na každý den (1x za 3 hodiny). K tomu pijte 3 litry vody denně. Můžete si pomoct tím, že budete pravidelně přidávat vlastní zeleninu (cca 500 g denně).

2. Fáze je stabilizační

Díky této fázi zvládnete přechod na vlastní jídelníček, který jste jedli před keto dietou. Klasicky budete pokračovat v konzumaci 5 jídel a 3 z toho zahrnují jídla od keto diety. Při dietě se snažíte pít opět 3 litry denně.

3. Fáze vlastního rozhodnutí

Tuto fázi nelze přesně pojmenovat. Ale jde prakticky o to, že nekupujete výrobky keto diety, ale vaříte si jídla, na které jste běžně zvyklí, ale v dávkách, které jste se naučili ve fázi dvě. Název fáze jsme takto vytvořili, protože teď se musíte zamyslet nad tím, zda v dietě setrváte, a ještě pár kilo shodíte a vytvarujete postavu (případně začnete cvičit), anebo se vrátíte k tomu, jak to bylo. Jenže tím přiberete kila zpátky (po určité době, nikoliv nárazově). A můžete s keto začít znovu.

Co najdete v nabídce

KetoFit se skládá ze standardů RAW Food, Bio-active a Low GI. Což nám říká, že se snaží zajišťovat pouze produkty, které napomáhají hubnutí a zároveň obsahují prémiové složení. KetoFit má založený vlastní e-shop, na kterém naleznete všechny produkty, které vám pomohou. Pokud nemáte dostatek znalostí a zkušeností s výběrem jednotlivých komponentů, můžete si vybrat mezi balíčky, ve kterých máte napočítané porce. Jakmile získáte zkušenosti, můžete si sestavovat jídelníček dle libosti.

Jak vypadá obsah jednoho z balíčku

Proteinová dieta, která vám vydrží na 4 týdny:

 • 1x Keto Risoni KetoFit 30 g
 • 1x Proteinový keto chleba 432 g
 • 5x Polévka s čabajkou (29 g v sáčku)
 • 1x Proteinový koktejl (1260 g pro 50 porcí)
 • 1x Proteinová čoko kaše (250 g pro 10 porcí)
 • 1x Proteinová omeleta s čabajkou (320 g pro 10 porcí)
 • 1 x Proteinová omeleta se žampiony (320 g pro 10 porcí)
 • 1x Proteinová omeleta se sýrem a pórkem (320 g pro 10 porcí)
 • 1x Žampionová polévka (290 g pro 10 porcí)
 • 1x Panna cotta proteinová (200 g pro 10 porcí)
 • 1x Proteinová hrášková polévka vegan (290 g pro 10 porcí)
 • 1x Proteinové smoothie jahoda-jablko-banán-kokos (300 g pro 10 porcí)

Ostatní balíčky obsahují podobné složení v určitém množství.

Různé diety a jejich ceny

Pokud budete hledat na internetu po zkušenostech ostatních nakupujících, zjistíte předem, že částky jsou opravdu vysoké. Ale pokud se podíváte na jednotlivé produkty a pomineme jednorázový nákup, zjistíme, že za jedno jídlo dáme 37 Kč. Samozřejmě, že cena jsou orientační a pohybuje se podle složení balíčku.

Seznamte se se základními plány diety

Plán SOFT

 • Jde o plán, který ocení osoby, které trpí lehkou nadváhou. U těchto osob způsobuje mírnou redukci váhy. Cena se pohybuje kolem 4 800 Kč a porce vám vydrží na 4 týdnyKoupíte si 106 porcí
 • Projdete s ní fází 1 = 1 týden (5 jídel denně KetoFit = 35 jídel)
 • Projdete s ní fází 2 = 3 týdny (3x denně KetoFit = 63 porcí a 2x vlastní jídlo)

Plán OPTIMAL

Je ideálním prostředníkem pro střední redukci hmotnosti
Cena se pohybuje kolem 5 800 Kč a porce vám vydrží až 6 týdnů
Koupíte si 154 jídel
Projdete s ní fází 1 = 2 týdny (5 jídel denně od Keto = 70 jídel)
Projdete s ní fází 2 = 4 týdny (3 jídla denně = 84 porcí od Keto a 2x vlastní)

Plán MAXI

Je ideální pro osoby, které chtějí projít velkou redukcí hmotností
Cena se pohybuje kolem 10 000 Kč a vydrží vám 9 týdnů
Koupíte si 249 jídel
Projdete s ní fází 1 = 4 týdny (5 jídel od Keto = 140 jídel)
Projdete s ní fází 2 = 5 týdnů (3 jídla od Keto = 105 jídel a 2x vlastní)

Plán MAXI PLUS

Je ideální pro osoby, které touží po extrémní proměně. Jde o kombinaci plánů MAXI a hned po něm přejdete na redukční plán OPTIMAL. Plán můžete opakovat dokola, abyste dosáhly větších výsledků. Čeká na vás plán, kdy 4 týdny projdete hubnoucí fází a pak nastoupíte na dalších 5 týdnů, která je stabilizační. Pak volně přejdete na 2 týdny, kdy budete ve fázi hubnoucí a 4 týdny ve fázi stabilizační. Cena se pohybuje okolo 15 800 Kč a čeká na vás 15 zajímavých týdnů, které přinesou opravdové výsledky. Koupíte si 403 jídel

Pro koho jsou diety vhodné

 • Lidé, kteří trpí zdravotními problémy, které způsobují obezitu jakéhokoliv stupně
 • Lidé s nadváhou, kteří potřebují zhubnout kvůli zákroku
 • Lidé, kteří nevěří dietám nebo neumí u jakékoliv zůstat dostatečně dlouho
 • Ti, kterým nepomohla jiná dieta
 • Pokud trpíte špatnými stravovacími návyky

Pro koho rozhodně není vhodná

 • Lidé, kteří trpí onemocněním srdce
 • Lidé s mozkovou příhodou
 • Lidé s rakovinou
 • Lidé trpící onemocněním ledvin nebo jater
 • Lidé, kteří potřebují aplikovat inzulín
 • Lidé, kteří trpí alergií na některé ze složek v produktech
 • Lidé, kteří si způsobili anorexii nebo bulimií
 • Lidé trpící psychickými problémy
 • Těhotné ženy nebo kojící ženy
 • Lidé, kteří nejsou plnoletí

Zkušenost uživatelů

Většina lidí popisuje, že zkusili zakoupit základní ochutnávkový balíček. Je, ale možné si vybrat z více variant. Než si zvyknete na přechod do keto diety budete pociťovat hlad. Ale po chvíli se vše stabilizuje. Přechod do ketózy není lehký, ale ne nemožný. Na konci týdne se každý začne vážit a zjistí jistý úbytek váhy. U každého je úbytek váhy individuální, ale většinou se pohybuje mezi 2-4 kg. Ale co je důležité, neshazujete svaly, ale tuk!

Přehlednost webu

Pokud se podíváte na web KetoFit najdete tu jasně dáno, kde najdete jednotlivé produkty a kde redukční plány. Dokonce se tu můžete inspirovat ohledně receptů pro další pokračování v dietě. Pokud si s něčím nevíte rady, můžete zavolat na uvedené číslo nebo jít na Facebook, kde čeká stravovací odborník.
Na Facebooku také existují další lidi, kteří vedou vlastní skupiny a pomáhají lidem s obezitou. S nimi je možné prodiskutovat vaše možnosti a problémy. Na základě informací vám poradí, co si na webu KetoFit pořídit.