Yellobar je jednou z nejlevnějších online seznamek. K využívání všech jejich funkcí není potřebné vlastnit VIP členství. Díky tomuto faktu tak patří k těm oblíbenějším seznamkám.

Pro koho je Yellobar vhodný?

Oficiálně se tato seznamka prezentuje jako seznamkou pro lidi, kteří hledají dlouhodobé a vážné seznámení, nicméně můžete zde narazit také na uživatele, kteří hledají pouze flirt či volnější a nezávazný vztah. Registrace je zde možná od 18 let, seznamka je tak určená pro všechny dospělé všech věkových kategorií.

Tato seznamka má kolem 200 000 uživatelů, přičemž poměr mužů a žen je zde vzácně vyrovnaný, pohybuje se kolem 50:50.

Rozhraní seznamky

Grafické zpracování seznamky je velice přívětivé a moderní. Narozdíl od ostatních seznamek je vidět, že se o ni vývojáři starají a neustále přidávají nové funkcionality.

Jak Yellobar funguje?

Seznamka nevyžaduje žádné měsíční poplatky za VIP členství. Vybírá pouze nízký jednorázový aktivační poplatek při registraci a založení účtu. Výhodou je zde také velmi rychlá registrace, kterou provedete ve 4 krocích (přihlašovací údaje, jméno a heslo, osobní informace, profilová fotka). Poté aktivujete profil přes zprávu, která vám přijde do e-mailu. Opravdu aktivní ale bude pouze v případě, že hned uhradíte vstupní poplatek. Bez tohoto poplatku nebudete moci posílat ani přijímat zprávy.

Po aktivaci účtu okamžitě získáte všechny funkce seznamky – neomezené chatování, vyhledávání a filtrování uživatelů podle vašich preferencí, přehled návštěvníků vašeho profilu, nebo možnost zveřejnění seznamovacího inzerátu či zviditelnění vašeho profilu (za další, nižší poplatky). Jelikož se jedná o seznamku k nalezení vážného vztahu, budete také chránění před nechtěným erotickým obsahem fotografií. Ty procházejí kontrolou administrátora. Tuto funkci určitě ocení ženy.

Největší výhodou seznamky ve srovnání s konkurencí je tak samozřejmě fakt, že pokud nechcete, nemusíte po vstupním poplatku už platit žádné průběžné poplatky, přičemž to nijak neovlivní funkce seznamky. Naopak jako jediná nevýhoda seznamky se jeví absence mobilní aplikace.

Jak na zrušení členství v Yellobar

U této seznamky není zrušení účtu žádný problém. Nemusíte se bát, že budete muset posílat doporučený dopis či jiné složité obstrukce a vše zvládnete z pohodlí domova na několik kliknutí.

  1. Po přihlášení do seznamky přejděte do Nastavení
  2. Zde najděte volbu Deaktivace účtu
  3. Po kliknutí musíte vaši volbu potvrdit vepsáním hesla
  4. Pro zrušení účtu musíte zvolit jeden z uváděných důvodů
  5. Pokud chcete zrušit váš učet rychle, zvolte Ostatní

Kontakt na seznamku Yellobar

Yellobar s.r.o
Kaprova 42/14, Staré Město
110 00 Praha 1

Číslo v obchodním rejstříku: C 301863/MSPH Městský soud v Praze
IČ: 07486596

E-mail: [email protected]
Tel: +420 723 807 087
Web: www.yellobar.com