Další budovatelská pecka, která vás vpraví do role farmáře a bude zkoušet vaše strategické schopnosti. Plně online hra, kterou spustíte pohodlně bez instalace ve webovém prohlížeči. Nezdráhejte se připojit také na diskusní fórum, kde můžete získat cenné společníky, rady i neprofláknutá vylepšení. Co bude tedy vaším hlavním úkolem?

O čem je hra My Little Farmies

Jak již napovídá název hry, budete mít na starost fungování celé farmy a vlastně i jejího okolí. Ze svého prvního políčka vytvořte úrodnou půdu, kolem které začnete vytvářet vlastní silnice, komerční stavby, obydlí pro své středověké obyvatele, zázemí pro chov dobytka i pěstitelství plodin.

Stejně jako se budete věnovat rozvoji svého farmářského městečka, musíte také někde brát zdroje, ze kterých tyto úpravy budete financovat. Ty získáte správným hospodařením, a především profitujícím obchodem. Prodávejte produkty od svých zvířecích obyvatel, sklízejte, co to půjde a nezapomeňte na výrobní závody, bez kterých vaše produkty na odbyt příliš nepůjdou.

Ukázka ze hry My Little Farmies

Jak hrát hru My Little Farmies

Probuďte svého obchodního ducha na trzích a prodávejte jako o závod. Čím více budete svým obyvatelům dopřávat, tím více se vám odmění. Vždycky to nepůjde úplně hladce, překonání překážek vám však profit zase o něco zvedne.

Závěrem o této hře

Pokud máte rádi oddechové hry, kde na vás nečíhá žádná nenadálá akce a děj směřujete jen tam, kam chcete, pak je pro vás My Little Farmies určitě dobrou volbou. Věřte, že časem se z vaší drobné vesničky stane movité město, které bude fungovat tak, jak byste chtěli. Jen je potřeba tomu dopřát trochu času, ostatně v této hře není kam spěchat.

Ne každý má možnost či prostor pěstovat si vlastní zeleninu, ovoce a další potraviny, tato hra vám tedy nabídne alespoň virtuální pohled do světa pěstitele, chovatele, starosty i budovatele v jednom.