Co takhle se vydat do vzrušujícího světa plného nádherných koňí, dobrodružství a překrásných scenérií? Online strategická RPG hra Star Stable, která se odehrává v malebném městečku Jorvik, vám tohle všechno nabídne. Pořiďte si svého vlastního koně, starejte se o něj, a mezi tím prozkoumávejte krásy 3D koňského světa, ve kterém na vás vedle jízdy na koňském hřbetu čeká ještě o mnoho více zážitků.

O čem je hra Star Stable

Když budete se svým koněm poctivě trénovat, neváhejte se zapojit do multiplayerových soutěží, po jejichž vítězství budete moct čím dál více rozšiřovat svou stáj a zázemí pro svá milovaná zvířata. Serverových online šampionátů je více než dost a soupeřů jakbysmet. Onlajnovka Star Stable však není jen o soutěžích a soupeření, nebojte se navazovat přátelství a pořádejte hromadné vyjížďky s dalšími nadšenci do koní. S rostoucími zkušenostmi, které jako jezdec získáte, budete mít na výběr z vícero koňských plemen, která můžete osedlat dle libosti.

Ukázka ze hry Star Stable

Co vše můžete ve hře Star Stable zažít

Počet koní, které můžete vlastnit není nijak omezen, takže se klidně můžete se svou stájí stát magnátem mezi chovateli koní. Vedle pozoruhodných projížděk se můžete těšit také na zajímavý děj, ve kterém budete odhalovat nejrůznější tajemství města Jorvik a zdejšího světa přátelských kopytníků.

Vylepšování koně a vaší postavy

Během hry budete postupovat jednotlivými levely, v nichž budete plnit zadané úkoly a získávat za ně prostředky pro rozšiřování svého ranče. Ze začátku můžete hrát zcela zdarma a pokud vás hra zaujme, od pátého levelu se můžete pustit do ještě zajímavějších příběhů a záhad, které další herní úrovně nabízí.

Dle druhu předplatného pak budete moci dosáhnou na rozšířenější nabídku funkcí i prvků, které budou pro vás i vaše koně znamenat vetší komfort a radost ze hry.

Závěrem o hře Star Stable

Ať jste holka nebo kluk, nasedněte na hřbet vašeho vysněného koně a vstupte do magické říše, kde se sny stávají skutečností.