Doslova nenáročná hra pro milovníky jednoduchých budovatelských strategií, ve které budete plnit roli vedoucího zoologické zahrady, kterou máte za úkol založit od úplné píky. Nejdříve vytvořte základní výběhy a pořiďte pár zvířat, zvelebte prostředí zoo a čekejte, jak vaši snahu návštěvníci ocení. Nezapomínejte také na své zaměstnance, kteří jsou hnacím motorem fungování celé zoo.

O čem je hra My Free Zoo

Když se vám podaří přilákat dostatek návštěvníků, otevřou se vám možnosti dále rozšiřovat vaši zoo a dělat jí atraktivnější. Nákup zajímavých zvířat je důležitý, co však vaši zákazníci ocení stejně tak, budou nápadité atrakce, kvůli kterým se za vámi budou rádi vracet.

Nebojte se investovat do nejrůznějších zábavných prvků a snažte se navodit příjemnou atmosféru vizuálními doplňky. Důležitým prvkem bude také občerstvení a další služby, které nesmí v zoologické zahradě rozhodně chybět. Věřte, že vaši návštěvníci ocení především nápaditý styl a dostatečné množství prostoru pro kochání se krásami výjimečných živočichů i netradičního okolí. \

Screenshoty ze hry My Free Zoo

Proč si My Free Zoo zahrát

My Free Zoo je prototypem typické nefalšované online hry zdarma, u které nemusíte hlídat každou vteřinu děje. Jaké intervaly mezi jednotlivými zásahy do hry zvolíte, bude čistě na vás, myslete však na to, že čím častěji se budete o svůj zvířecí arzenál starat, tím lepších budete dosahovat výsledků. Ačkoli se jedná o poměrně lehkou oddechovku, vymýšlení strategie a efektivních postupů se nevyhnete. S vývojem hry není třeba chvátat, tempo si volíte vy, nezávisle na hře, rozhodně tedy nejde o hru, která by se vás snažila zatlačit do koutka.

Zkrátka a dobře, užijte si svou vlastní zoo jak jen se dá a mějte radost ze svých splněných cílů a rostoucího zvířecího parku. O tom totiž tato oblíbená budovatelská free-to-play hra opravdu je.